Przeglądaj materiały e-publikacji




Wykaz pracowników Wydziału Edukacji

dodał: Jankowski Janusz w dniu 2016-05-23


WED ul.Okólna 2
tel.957-355-750 fax.957-355-782
wed@um.gorzow.pl

Andrysiak-Walas Jolanta
Zastępca Dyrektora
pok. 104
tel. 957-355-772
kom. 695308317
jolanta.andrysiak@um.gorzow.pl
Bekier Monika
Inspektor ds. ekonomicznych (przedszkola)
pok. 203
tel. 957-355-780
kom. -
monika.bekier@um.gorzow.pl
Beszczyńska Agnieszka
Kierownik referatu ds projektów unijnych
pok. 101
tel. 957-355-905
kom. 697520409
agnieszka.beszczynska@um.gorzow.pl
Brodzińska Lidia
Główny specjalista ds. analiz finansowo-księgowych
pok. 208
tel. 957-355-751
kom. -
lidia.brodzinska@um.gorzow.pl
Hermanowicz Ewa
Inspektor ds. remontów i inwestycji
pok. 107
tel. 957-355-878
kom. 697220564
ewa.hermanowicz@um.gorzow.pl
Jankowski Janusz
Główny specjalista ds.systemów informatycznych i gromadzenia danych
pok. 208
tel. 957-355-751
kom. 695308307
janusz.jankowski@um.gorzow.pl
Jaśnikowska Grażyna
Podinspektor ds. organizacyjnych (szkoły podstawowe)
pok. 105
tel. 957-355-776
kom. -
grazyna.jasnikowska@um.gorzow.pl
Kacprowicz Dorota
Podinpektor ds. administracyjno gospodarczych
pok. 209
tel. 957-355-804
kom. -
dorota.kacprowicz@um.gorzow.pl
Kalina Ewa
Inspektor ds. vat
pok. 201
tel. 957-355-973
kom. -
ewa.kalina@um.gorzow.pl
Lewandowska Irena
Kadry
pok. 209
tel. 957-355-775
kom. -
irena.lewandowska@um.gorzow.pl
Łabuza Magdalena
Inspektor ds. organizacyjnych (szkoły ponadgimnazjalne)
pok. 105
tel. 957-355-701
kom. 697520284
magdalena.labuza@um.gorzow.pl
Parada Anna
Podinspektor ds. ekonomicznych
pok. 203
tel. 957-355-708
kom. -
anna.parada@um.gorzow.pl
Pawlenia Barbara
Inspektor ds. remontów i inwestycji
pok. 107
tel. 957-355-878
kom. -
pawlenia@um.gorzow.pl
Piasek Joanna
Kierownik Referatu Ekonomicznego
pok. 206
tel. 957-355-774
kom. - 695308313
joanna.piasek@um.gorzow.pl
Pijanowska Marta
Podinspektor (zasiłki szkolne, programy unijne)
pok. 102
tel. 957-355-857
kom. -
marta.pijanowska@um.gorzow.pl
Pliżga Renata
Dyrektor Wydziału
pok. 207
tel. 957-355-777
kom. 695308310
renata.plizga@um.gorzow.pl
Płachta Weronika
Inspektor ds. oświaty niepublicznej Sekretariat
pok. 103
tel. 957-355-750
kom. -
weronika.plachta@um.gorzow.pl
Pruszkowska Małgorzata
Inspektor (programy unijne)
pok. 102
tel. 957-355-752
kom. -
malgorzata.pruszkowska@um.gorzow.pl
Rejman Alina
Inspektor ds. ekonomicznych (gimnazja, szkoły podstawowe)
pok. 201
tel. 957-355-781
kom. -
alina.rejman@um.gorzow.pl
Sancewicz Iwona
Inspektor ds organizacyjnych (przedszkola)
pok. 105
tel. 957-355-778
kom. 695308306
iwona.sancewicz@um.gorzow.pl
Sarwa Małgorzata
Inspektor ds. ekonomicznych (szkoły ponadgimnazjalne)
pok. 201
tel. 957-355-749
kom. 695308311
malgorzata.sarwa@um.gorzow.pl
Sitarz Grażyna
Młodszy referent (projekty unijne)
pok. 101
tel. 957-355-905
kom. -
grazyna.sitarz@um.gorzow.pl
Tetłak Ewa
Podinspektor (programy unijne)
pok. 201
tel. 957-355-906
kom. -
ewa.tetlak@um.gorzow.pl
Wachowiak Beata
Inspektor ds. ewaluacji programów unijnych
pok. 101
tel. 957-355-905
kom. 695308315
beata.wachowiak@um.gorzow.pl
Wasik Maria
Inspektor (młodociani pracownicy, majątek placówek, archiwum)
pok. 107
tel. 957-355-773
kom. -
maria.wasik@um.gorzow.pl