Przeglądaj materiały e-publikacji




Wykaz pracowników Wydziału Edukacji

dodał: Jankowski Janusz w dniu 2016-05-23


Pracownik Stanowisko telefon
telefon
 komórkowy
email pokój
Bekier Monika Inspektor 95 73 55 780   monika.bekier@um.gorzow.pl 203
Beszczyńska Agnieszka Inspektor - Kierownik projektu 95 73 55 905 697520409 agnieszka.beszczynska@um.gorzow.pl 101
Brodzińska Lidia Główny Specjalista ds. analiz finansowo-księgowych 95 73 55 751   lidia.brodzinska@um.gorzow.pl 208
Danowski Krzysztof Podinspektor 95 73 55 878   krzysztof.danowski@um.gorzow.pl 107
Jankowski Janusz Główny Specjalista   695308307 janusz.jankowski@um.gorzow.pl 208
Jaworska Izabela Podinspektor 95 73 55 775   izabela.jaworska@um.gorzow.pl 209
Kacprowicz Dorota Podinspektor 95 73 55 804   dorota.kacprowicz@um.gorzow.pl 209
Krawczyk Daniela Podinspektor 95 73 55 878 697220462 daniela.krawczyk@um.gorzow.pl 107
Krzyszkowska Magdalena Referent 95 73 55 973   magdalena.krzyszkowska@um.gorzow.pl 201
Matkowska Alicja Podinspektor 95 73 55 701 667659218 alicja.matkowska@um.gorzow.pl 105
Parada Anna Podinspektor 95 73 55 708   anna.parada@um.gorzow.pl 203
Perz Magdalena Inspektor 95 73 55 776 502624486 magdalena.perz@um.gorzow.pl 105
Piasek Joanna Edyta Kierownik Referatu Ekonomicznego 95 73 55 774 695308313 joanna.piasek@um.gorzow.pl 206
Pijanowska Marta Podinspektor 95 73 55 857   marta.pijanowska@um.gorzow.pl 101
Pliżga Renata Dyrektor Wydziału 95 73 55 777 695308310 renata.plizga@um.gorzow.pl 207
Płachta Weronika Inspektor 95 73 55 750   weronika.plachta@um.gorzow.pl 103
Sancewicz Iwona Inspektor 95 73 55 778 695308306 iwona.sancewicz@um.gorzow.pl 105
Sarwa Małgorzata Inspektor 95 73 55 749 695308311 malgorzata.sarwa@um.gorzow.pl 201
Sitarz Grażyna Podinspektor -Specjalista ds. obsługi systemu teleinformatycznego SL2014 95 73 55 905   grazyna.sitarz@um.gorzow.pl 101
Szafraniec Magda Kierownik Referatu 95 73 55 905   magda.szafraniec@um.gorzow.pl 101
Wachowiak Beata Zastępca Dyrektora 95 73 55 701 667659218 beata.wachowiak@um.gorzow.pl 105
Wasik Maria Inspektor 95 73 55 773   maria.wasik@um.gorzow.pl 107
Wróblewska Klaudia Referent 95 73 55 781   klaudia.kowalek@um.gorzow.pl 201